VegamuAydinlatma.com

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir.

Ayrıntılar

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken,
müşterilerinize de eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

  • Vegamu
  • E-ticaret & Sosyal Medya
  • 2020
  • Copyright 2020
  • 0543 204 55 77
  • Sadrettin Bey

Firma Hakkında

Vegamu Aydınlatma olarak önceliğimiz, müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını kusursuz şekilde algılamak ve bu doğrultuda koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Aydınlatmanın yapılar üzerindeki yönlendirici gücünü en iyi şekilde uygulamayı hedefleyen ekibimiz için projenin mimari özellikleri doğrultusunda hareket etmek, detaylara hakim olmak hayati önem taşır.

Güveniyoruz

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir. Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz.

Müşterimizin Yorumu

Şu zamana kadar gerek web  sitem olsun, gerekse de sosyal medyam ile alakalı bir çok kendini internette uzman niteleyen insanlarla çalıştım. Fakat ne web sitem istediğim gibi oldu,nede sosyal medyanın bana kazanımları oldu. Taki bi arkadaş aracılığı ile Tahir beyi bulana kadar. E ticaret te ve sosyal medyada müthiş derecede tecrübe ve birikimi olduğunu, yaptığı çalışmalardan gözlemlemem sonucu anladım. Tahir beye güvenip fikir, tavsiye ve de yönlendirmesiyle inanılmaz derecede yol katettim. Vegamuaydınlatma olarak teşekkürü kendisine borç bilip,iş hayatındaki başarılarının devamını diliyorum. Sadrettin Bey