PeriKimya.com

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir.

Ayrıntılar

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken,
müşterilerinize de eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

  • Peri Kimya
  • E-ticaret
  • 2019
  • Copyright 2020
  • 0532 683 15 14
  • Ufuk Bey

Firma Hakkında

Peri Kimya; kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep, tekstil, gıda, ambalaj gibi örnek sektörlerde müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Türkiye’deki ilk Yerli ve Milli Etil Asetat - Butil Asetat üreticisi Kop Acetate firmasının Distrübütörü olarak pazarda yer almaktadır.

Güveniyoruz

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir. Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz.

Müşterimizin Yorumu

Eticaretcini Tahir beyle ilk tanışmamız eski internet sitemizde telefon numarasını nasıl değiştirebileceğimizi bilmediğimiz için çakıştı. O kadar zor bir alt yapı vardı ki, az çok site bilgimiz olmasına rağmen değiştirmek için uzman olmak gerekiyordu. Tahir bey sağolsun hemen değiştirdi ve hiç bir ücret talep etmedi. (Başkaları bir numara değişikliği için en az 1000tl istemişlerdi) Fakat eski internet sitemizle tek bir iş bile yapamamıştık. Meğer bizi Google’a bile tanıtmamışlar. Daha sonra Tahir beyle yeni bir site yapmak için görüştük. Bir önceki mağduriyetimizi bilerek kendisi bize çok güzel bir rakamdan yeni sitemizi yaptı. (Aile şirketi olduğumuz için her kafadan bir ses çıktı. Sürekli bişeyler eklenip çıkarıldı, 3 aydır siteyi kullanmamıza rağmen bazen extra şeyler isteyebiliyoruz. “Baştan o lazım olacak çıkarmayalım.” Dediği şeyleri tekrar ekletiyoruz. 🙂 İçeriğindeki herşeyi anlık değiştirebiliyorum. Şuanda reklamsız haftada 5000 tıklama alıyoruz ve sitemiz üzerinden aldığımız siparişler ile sitemize yaptığımız masrafı 1000 kere çıkarttık. Şimdi Tahir beyle 2 site daha yapıyoruz. Aile gibi olduk diyebilirim 24 saat çekinmeden yazabiliyoruz. Bazen alakasız şeyler bile sorabiliyoruz. 🙂 İyiki ilk siteyi yapan kötü yapmışta karşılaşmışız. Her şey için teşekkürler. Uzun yıllar yeni projelerde de birlikteyiz.Ufuk Bey