FreeSepet.com

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir.

Ayrıntılar

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken,
müşterilerinize de eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

  • Free Sepet
  • E-ticaret & Sosyal Medya
  • 2019
  • Copyright 2020
  • 0542 616 90 88
  • Hakan Bey

Firma Hakkında

e-Ticaret sektöründe +4 Yıllık tecrübemiz olup, 2018 yılı itibariyle +23.000 memnun müşteri portföyümüz ile Türkiye ve Avrupa’ da güvenilir, kalite ve rakipsiz fiyat gayreti ile 2016 yılından bu yana sektöründe yerini almış olan ‘’Free Sepet’’ sektörün önde gelenlerinden olmayı başararak müşterilerine hemen hemen her kategori dalında ürünler, fırsatlar sunan ve aynı zamanda iş ortaklarına kazanç sunabilen öncü firmalardandır.

Güveniyoruz

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir. Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz.

Müşterimizin Yorumu

Free Sepet İthalat ve İhracat A.Ş olarak e-ticaret sektörüne girdiğimiz yıllardan beri sosyal medya danışmanlığı, grafiker destek konusunda, web site yazılımı konusunda hiçbir zaman tam destek alamadığımıza inanıyoruz. Çoğu zaman yaptığımız ödemeler karşısında taleplerimizin yerine getirilmemesi, işlerimizin zamanında yapılamaması, danışmanlık hizmetlerinin eksik ve sağlıksız verilmesi... Bunlar firmamız için büyük sorundu. Fakat referans üzerine ETİCARETCİNİ firması Tahir bey ile tanışmamızın ardından kendisinden uzun uzun tecrübelerini dinledik. Referanslarını araştırdık ve gerçekten inandık, güvendik. Web site tasarımımızdan, sosyal medya tasarımımıza kadar tüm değişiklikleri Tahir beyin önerisi ve tavsiyeleri üzerine yeniden kurguladık. Kendileri müthiş danışmanlığı sayesinde kısa sürede firmamızı bir üst kademe olarak daha kurumsal hale getirdi. Web sitemizde inanılmaz şekilde satışlar söz konusu oldu. Görseller, bannnerlar yine aynı şekilde... Eksik kalan tüm olayları tamamladı. İhtiyaç duyduğumuz zaman ulaşabildiğimiz bir danışman kendileri. Kendilerine teşekkürü borç biliriz.Hakan Bey