HDKitap.com

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir.

Ayrıntılar

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken,
müşterilerinize de eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

  • HD Kitap Kırtasiye
  • E-ticaret
  • 2020
  • Copyright 2020
  • 0549 500 35 54
  • Merve Hanım

Firma Hakkında

ÖZGÜN Kitap Kırtasiye, 2010’dan itibaren kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş olarak ilk mağazasını İzmir ilinin Narlıdere ilçesinde açmıştır. Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik ürünler ÖZGÜN raflarında yerini almaktadır.
Perakende sektörü ile birlikte zengin bayilik portföyü ile Devlet Okulları , Özel Okullar , Kişisel Gelişim Kursları , Etüt ve Sınav Merkezleri gibi eğitim yuvalarına çözüm ortağı olmaya devam ederken, mağaza sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedeflemiş bir hizmet kurumudur.

Güveniyoruz

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyecektir. Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz.

Müşterimizin Yorumu

Eticaretcini ile çalışmaya başlamadan önce websitesi olayı oldukça zor ve karmaşık geliyordu çünkü site yapıldıktan sonra yardım almak, siteyi güncellemek için bir daha görüşülme sağlanmıyordu. E-ticaret siteleri her zaman güncellenmesi gereken bir platform olduğu için de bu bizi engelliyordu. Ama Tahir Beyle çalışmaya başladıktan sonra sitemiz çok hızlı bir şekilde yenilenmekle kalmadı, bizi yeniliklerden de haberdar etmekte ve gelişmemiz için bize fikirlerle gelmektedir. Ne zaman yazsak, arasak hep yardımcı oluyor. Desteği ve ilgisi için teşekkür ederiz.Merve Hanım