BİZ KİMİZ

Sizlerle Birlikte Büyüyoruz...

2008 yılından itibaren bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2010 yılında FLZ bilişim ünvanıyla tüzel statüye yükselmiştir.

E-ticaret yazılımı olarak ilk çalışmasını 2010 yılında gerçekleştiren şirketimiz, 2011 yılından itibaren e-ticaretcini markasıyla kendi ve tasarımı olan e-ticaret çözümlerini her kesimden müşterilerine sunmaya başlamıştır.
İleri teknolojileri yakından takip eden ve müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen şirketimiz; genç, profesyonel ve dinamik kadrosuyla sunduğu hizmette her zaman en iyiye ulaşmayı amaç edinmiştir.

BİZ KİMİZ

Vizyonumuz

Fark oluşturan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, müşteri memnuniyeti odaklı bir şirketiz.

BİZ KİMİZ

Hedeflerimiz

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, müşterilerimizle birlikte model bir şirket olmaktır.

0 %
Mutlu Müşteri
0
Winning Awards
0
Successful Projects
0
Years Experience
ŞİMDİ HAREKETE GEÇ

Senin Projen İçin
BAŞLAYALIM

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.